BG Nysa

DORADCA PODATKOWY Grażyna Burda nr wpisu 03209

Biuro rachunkowe i doradca podatkowy

Mam przyjemność przedstawić Państwu moją Kancelarię, która już od 1994 roku dba o sprawy klientów.

Od 1994 roku działamy na jako biuro rachunkowe oraz doradca podatkowy. Rzetelność i dbałość o klienta jest naszą dewizą. Jesteśmy ubezpieczeni. Wraz z doświadczonym personelem (5 osób z wyższym wykształceniem kierunkowym) prowadzimy, w zależności od indywidualnych potrzeb, Wasze okresowe rozliczenia, sporządzamy niezbędne dokumenty i rejestry, tak by Wasze firmy mogły sprawnie funkcjonować zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Jako licencjonowany doradca podatkowy z uprawnieniami Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg, pomagam Wam podejmować optymalne decyzje umożliwiające realizację Waszych, jakże zróżnicowanych celów.

Zapraszamy firmy małe (jednosobowe, spółki osobowe), jak i duże (spółki kapitałowe). Pomagamy przy rejestracji firmy. Pomagamy wypełniać wnioski do PUP i inne. Rozliczamy kierowców. Kompleksowa obsługa firm w zakresie księgowości i podatków: prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych, ewidencji ryczałtu ewidencjonowanego, usługi rachunkowe, usługi księgowe, sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT, sporządzanie list płac, deklaracji ZUS, GUS, doradztwo podatkowe, reprezentowanie firm przed organami skarbowymi, rozliczenia roczne.